Toegang 

 Nieuws
 Foto's
 Competitie teams
 Training
 Activiteiten
 Over vereniging
 Bestuur en commissies


Senioren Vrijdag Dames

Dames 1 VJC DD 17+, 3e klasse
Karlijn van der Meer (C)
Yvette Braam-Netto
Yvette van den Berg
Hannelore Rutgers
Jessica Braam
Bianca Rooks
Judith Winterman
Lian Evenhuis
  


Dames 2 VJC DD 17+, 4e klasse
Manon Klunder (C)
Esmee van de Velde
Aline Cobben
Anniek Menkehorst
Myrte Taverne
Daniƫlle IJsseldijk
Danielle Veldwijk
  


Dames 3 VJC DD 17+, 4e klasse
Bianca Mus-Duitscher (C)
Inge Keiren
Connie van Gurp
Bea Dijkstra
Francis de Jong
Arianne te Koppele
  


Dames 1 VJC DD 35+, 2e klasse
van Beek
Ellen Cobben
Karin Menkehorst
Tineke Evenboer
Hermien Koop - Spithoven
  


Dames 2 VJC DD 35+, 4e klasse
Irene Hoenderdos (C)
Godelieve Riezebosch
Karin van Brummelen-Stam
Irma Vosmeijer
Ireen Pijnappel
Heidi Nicodem
  


Dames 3 VJC DD 35+, 4e klasse
Anne-Marie de Graaf (C)
Caroline Molendijk
Renate Wachters-Hagedoorn
Hanneke Duurland
Susan Groot Koerkamp-Penninkhof
Barbara Overeem-Elizen
  


Dames 1 VJC GD 50+, open klasse
W van Mourik (C)
Yvonne Klunder
M.J.Th. Sommer-Klein Koerkamp
Rita Bouwhuis
van Mourik
Marjan Brinkman-Vlaskamp
Bram Snel
  


 Competitie teams 
Senioren
 Dinsdag Dames
 Woensdag Dames
 Woensdag Gemengd
 Vrijdag Dames
 Vrijdag Heren
 Zaterdag Dames
 Zaterdag Gemengd
 Zaterdag Heren

Junioren
 Zondag Gemengd



 Nieuws 
Alle berichten

Nieuws per onderwerp:
 Algemene ledeninfo
 Bestuursmededelingen
 Competitie
 Jeugd
 Lid worden?
 Statuten en Beleid
 Toernooien
 Vacatures
 Wedstrijdverslagen
 KNLTB

Nieuws op datum:
Nieuws via RSS:
xml Nieuws
xml Reacties
Meer over RSS...
 Activiteiten 
26 September
 Najaarscompetitie dinsdagmorgen

28 September
 Najaarscompetitie donderdagavond

29 September
 Najaarscompetitie vrijdag 10.00 + 19.00 uur

30 September
 Najaarscompetitie zaterdag

1 Oktober
 Najaarscompetitie jeugd zondag

3 Oktober
 Najaarscompetitie dinsdagmorgen

5 Oktober
 Najaarscompetitie donderdagavond

6 Oktober
 Najaarscompetitie vrijdag 10.00 + 19.00 uur

7 Oktober
 Najaarscompetitie zaterdag

8 Oktober
 Najaarscompetitie jeugd zondag

9 Oktober - 9 Oktober
 Senioren Toernooi

10 Oktober
 Najaarscompetitie dinsdagmorgen

12 Oktober
 Najaarscompetitie donderdagavond

13 Oktober
 Najaarscompetitie vrijdag 10.00 + 19.00 uur

14 Oktober
 Najaarscompetitie zaterdag

15 Oktober
 Najaarscompetitie jeugd zondag

17 Oktober
 Najaarscompetitie dinsdagmorgen

19 Oktober
 Najaarscompetitie donderdagavond

20 Oktober
 Najaarscompetitie vrijdag 10.00 + 19.00 uur

21 Oktober
 Najaarscompetitie zaterdag

22 Oktober
 Najaarscompetitie jeugd zondag

24 Oktober
 Najaarscompetitie dinsdagmorgen