Toegang 

 Nieuws
 Foto's
 Competitie teams
 Training
 Activiteiten
 Over vereniging
 Bestuur en commissies


Senioren Woensdag Gemengd

Gemengd 1 ZAC GD 17+, 3e klasse
Dirk Berkhof (C)
Femy Schutte
Henk Groters
Marianne Bultman
Paulina ter Braak
Ricky Panhuis
Martin Sminia
  


Gemengd 2 ZAC GD 17+, 4e klasse
Jos Horstink (C)
Munda Bouwmeester
Frans Horstink
Gerda Hurenkamp
  


Gemengd 3 ZAC GD 17+, 4e klasse
Irma Vosmeijer (C)
Joop Hurenkamp
Arda van Vilsteren
Godelieve Riezebosch
Marcel de Graaf
Rick Evenboer
Heidi Nicodem
  


 Competitie teams 
Senioren
 Dinsdag Dames
 Woensdag Dames
 Woensdag Gemengd
 Vrijdag Dames
 Vrijdag Heren
 Zaterdag Dames
 Zaterdag Gemengd
 Zaterdag Heren

Junioren
 Zondag Gemengd



 Nieuws 
Alle berichten

Nieuws per onderwerp:
 Algemene ledeninfo
 Bestuursmededelingen
 Competitie
 Jeugd
 Lid worden?
 Statuten en Beleid
 Toernooien
 Vacatures
 Wedstrijdverslagen
 KNLTB

Nieuws op datum:
Nieuws via RSS:
xml Nieuws
xml Reacties
Meer over RSS...
 Activiteiten 
26 September
 Najaarscompetitie dinsdagmorgen

28 September
 Najaarscompetitie donderdagavond

29 September
 Najaarscompetitie vrijdag 10.00 + 19.00 uur

30 September
 Najaarscompetitie zaterdag

1 Oktober
 Najaarscompetitie jeugd zondag

3 Oktober
 Najaarscompetitie dinsdagmorgen

5 Oktober
 Najaarscompetitie donderdagavond

6 Oktober
 Najaarscompetitie vrijdag 10.00 + 19.00 uur

7 Oktober
 Najaarscompetitie zaterdag

8 Oktober
 Najaarscompetitie jeugd zondag

9 Oktober - 9 Oktober
 Senioren Toernooi

10 Oktober
 Najaarscompetitie dinsdagmorgen

12 Oktober
 Najaarscompetitie donderdagavond

13 Oktober
 Najaarscompetitie vrijdag 10.00 + 19.00 uur

14 Oktober
 Najaarscompetitie zaterdag

15 Oktober
 Najaarscompetitie jeugd zondag

17 Oktober
 Najaarscompetitie dinsdagmorgen

19 Oktober
 Najaarscompetitie donderdagavond

20 Oktober
 Najaarscompetitie vrijdag 10.00 + 19.00 uur

21 Oktober
 Najaarscompetitie zaterdag

22 Oktober
 Najaarscompetitie jeugd zondag

24 Oktober
 Najaarscompetitie dinsdagmorgen