Toegang 

 Nieuws
 Foto's
 Competitie teams
 Training
 Activiteiten
 Over vereniging
 Bestuur en commissies



Dag & dagdeelActiviteitDeelnameBanen
Zaterdag 11 maart
Club Tour Voorjaar 2017 bij TC Colmschate
Commissie: Jeugd
Junioren-
Zaterdag 11 maart
Ochtend - Middag
Schoonmaken vernieuwe clubgebouw
Commissie: Renovatie
Allen-
Dinsdag 14 maart t/m
Vrijdag 31 maart
Pasjes ophalen bij Buitink
Commissie: DB
Allen-
Zaterdag 18 maart
Ochtend - Middag
Inrichten vernieuwde clubgebouw
Commissie: Renovatie
Allen-
Zondag 19 maart
Ochtend
World Tour rood en oranje (hosten oranje)
Commissie: Jeugd
Junioren6
Maandag 20 maart
Avond
Algemene Leden Vergadering aanvang 20.00 uur
Commissie: bestuur
Senioren-
Vrijdag 24 maart
Middag - Avond
Banen geopend!
Commissie: db
Allen9
Zondag 26 maart
Ochtend
World Tour rood en oranje (hosten rood)
 
Junioren6
Vrijdag 31 maart
Middag
Kidsday
Commissie: jeugd
Junioren2
Zaterdag 1 april
Avond
Waanzinnig openingsfeest in het clubgebouw met DJ (incl. partner)
 
Allen-
Zondag 2 april
Ochtend
World Tour rood en oranje
 
Junioren6
Woensdag 5 april
Ochtend
Woensdagmorgen tossen van 9.00 tot 11.00 uur
 
Allen2
Donderdag 6 april t/m
Donderdag 20 april
Avond
Voorjaarscompetitie donderdagavond
Commissie: Technisch
Senioren-
Vrijdag 7 april t/m
Vrijdag 21 april
Ochtend - Avond
Voorjaarscompetitie vrijdag 10.00 + 19.00 uur
Commissie: Technische
Senioren6
Vrijdag 7 april
Middag
Kidsday
Commissie: jeugd
Allen2
Zaterdag 8 april t/m
Zaterdag 15 april
Ochtend - Middag - Avond
Voorjaarscompetitie zaterdag
Commissie: Technische
Senioren4
Zondag 9 april
Ochtend - Middag - Avond
Voorjaarscompetitie jeugd
Commissie: Technische
Senioren-
Zondag 9 april
Ochtend
Groene competitie
Commissie: Jeugd
Junioren4
Maandag 10 april
Avond
Maandagavond tossen van 19.00 tot 21.00 uur
Commissie: Floor
Allen2
Maandag 10 april
Ochtend
Maandagmorgen tossen van 9.00 tot 11.00 uur
Commissie: Floor
Allen2
Dinsdag 11 april t/m
Dinsdag 18 april
Ochtend
Voorjaarscompetitie dinsdagmorgen
Commissie: Technische
Senioren-
Zondag 16 april
Ochtend
World Tour rood en oranje
Commissie: Jeugd
Junioren6
Maandag 17 april
Ochtend - Middag - Avond
Voorjaarscompetitie tweede paasdag
Commissie: Technische
Senioren-
Maandag 17 april
Ochtend
Groene competitie
 
Junioren4
Zaterdag 29 april
Ochtend - Middag - Avond
Voorjaarscompetitie zaterdag
Commissie: Technische
Senioren-
Maandag 1 mei
Ochtend
Maandagmorgen tossen van 9.00 tot 11.00 uur
Commissie: Floor
Allen2
Donderdag 4 mei
Avond
Voorjaarscompetitie donderdagavond
Commissie: Technisch
Senioren2
Vrijdag 5 mei
Ochtend - Avond
Voorjaarscompetitie vrijdag 10.00 + 19.00 uur
Commissie: Technische
Senioren6
Zaterdag 6 mei
Ochtend - Middag - Avond
Voorjaarscompetitie zaterdag
Commissie: Technische
Senioren4
Zondag 7 mei
Ochtend - Middag
Voorjaarscompetitie jeugd zondag
Commissie: Technische
Junioren3
Zondag 7 mei
Ochtend
Groene competitie
Commissie: Jeugd
Junioren4
Maandag 8 mei
Ochtend
Maandagmorgen tossen van 9.00 tot 11.00 uur
Commissie: Floor
Allen2
Dinsdag 9 mei
Ochtend
Voorjaarscompetitie dinsdagmorgen
 
Allen3
Woensdag 10 mei
Avond
Zomeravondcompetitie 19.00 uur
Commissie: Technische commissie
Senioren4
Woensdag 10 mei
Ochtend
Woensdagmorgen tossen van 9.00 tot 11.00 uur
 
Allen2
Donderdag 11 mei
Avond
Voorjaarscompetitie donderdagavond
 
Senioren2
Vrijdag 12 mei
Ochtend - Avond
Voorjaarscompetitie vrijdag 10.00 + 19.00 uur
 
Allen6
Zaterdag 13 mei
Ochtend - Middag
Voorjaarscompetitie zaterdag
 
Allen4
Zondag 14 mei
Voorjaarscompetitie jeugd zondag
 
Allen4
Zondag 14 mei
Ochtend - Middag
Groene competitie
 
Junioren2
Maandag 15 mei
Middag
Sportdag voor AOC-leerlingen van 13.30 tot 16.00 uur
 
Anders4
Maandag 15 mei
Avond
Maandagavond tossen van 19.00 tot 21.00 uur
 
Allen2
Maandag 15 mei
Ochtend
Maandagmorgen tossen van 9.00 tot 11.00 uur
Commissie: Floor
Allen2
Dinsdag 16 mei
Ochtend
Voorjaarscompetitie dinsdagmorgen
 
Allen3
Woensdag 17 mei
Ochtend
Woensdagmorgen tossen van 9.00 tot 11.00 uur
 
Allen2
Woensdag 17 mei
Avond
Zomeravondcompetitie 19.00 uur
 
Senioren4
Donderdag 18 mei
Avond
Voorjaarscompetitie donderdagavond
 
Allen2
Vrijdag 19 mei
Ochtend - Avond
Voorjaarscompetitie vrijdag 10.00 + 19.00 uur
 
Allen6
Zaterdag 20 mei
Ochtend - Middag
Voorjaarscompetitie zaterdag
 
Allen4
Zondag 21 mei
Ochtend - Middag
Groene competitie
 
Junioren3
Zondag 21 mei
Ochtend - Middag
Voorjaarscompetitie jeugd zondag
 
Junioren3
Maandag 22 mei
Avond
Maandagavond tossen van 19.00 tot 21.00 uur
 
Allen2
Maandag 22 mei
Ochtend
Maandagmorgen tossen van 9.00 tot 11.00 uur
 
Allen2
Dinsdag 23 mei
Ochtend
Voorjaarscompetitie dinsdagmorgen
 
Senioren3
Woensdag 24 mei
Ochtend
Woensdagmorgen tossen van 9.00 tot 11.00 uur
 
Allen2
Woensdag 24 mei
Avond
Zomeravondcompetitie 19.00 uur
 
Senioren4
Vrijdag 26 mei
Middag
Super kidsday
Commissie: jeugd
Junioren3
Vrijdag 26 mei
Ochtend - Avond
Voorjaarscompetitie vrijdag 10.00 + 19.00 uur
 
Senioren6
Zaterdag 27 mei
Ochtend - Middag
Voorjaarscompetitie zaterdag
 
Allen4
Zondag 28 mei
Ochtend - Middag
Groene competitie
 
Junioren3
Maandag 29 mei
Ochtend
Maandagmorgen tossen van 9.00 tot 11.00 uur
 
Allen2
Maandag 29 mei
Avond
Maandagavond tossen van 19.00 tot 21.00 uur
 
Allen2
Dinsdag 30 mei
Ochtend
Voorjaarscompetitie dinsdagmorgen
Commissie: Technische
Senioren3
Woensdag 31 mei
Avond
Zomeravondcompetitie 19.00 uur
 
Senioren4
Woensdag 31 mei
Ochtend
Woensdagmorgen tossen van 9.00 tot 11.00 uur
 
Allen2
Donderdag 1 juni
Avond
Voorjaarscompetitie donderdagavond
Commissie: Technisch
Senioren4
Vrijdag 2 juni
Avond
Vrijdagavondclinics 19.45 en 20.30 uur
Commissie: DB
Allen4
Maandag 5 juni
Ochtend
Maandagmorgen tossen van 9.00 tot 11.00 uur
 
Allen2
Maandag 5 juni
Avond
Sport 2000 Buitink Open Tennistoernooi
Commissie: toernooi
Senioren6
Maandag 5 juni
Avond
Maandagavond tossen van 19.00 tot 21.00 uur
 
Allen2
Dinsdag 6 juni
Avond
Sport 2000 Buitink Open tennistoernooi
 
Allen6
Woensdag 7 juni
Ochtend
Woensdagmorgen tossen van 9.00 tot 11.00 uur
 
Allen2
Woensdag 7 juni
Avond
Sport 2000 Buitink Open tennistoernooi
 
Allen6
Woensdag 7 juni
Avond
Zomeravondcompetitie 19.00 uur
 
Senioren6
Donderdag 8 juni
Avond
Sport 2000 Buitink Open tennistoernooi
 
Allen6
Vrijdag 9 juni
Avond
Sport 2000 Buitink Open tennistoernooi
 
Allen6
Zaterdag 10 juni
Ochtend - Middag
Sport 2000 Buitink Open tennistoernooi
 
Allen6
Zondag 11 juni
Ochtend - Middag
sport 2000 Buitink Open tennistoernooi
 
Senioren6
Zondag 11 juni
Ochtend
World Tour rood en oranje
Commissie: Jeugd
Junioren4
Maandag 12 juni
Avond
Vergadering algemeen bestuur
 
Allen-
Maandag 12 juni
Ochtend
Maandagmorgen tossen van 9.00 tot 11.00 uur
 
Allen2
Maandag 12 juni
Middag
Inlooplessen jeugd rood/oranje: 16.00-16.45 uur en groen: 16.45-17.30 uur
Commissie: jeugd
Allen4
Maandag 12 juni
Avond
Maandagavond tossen van 19.00 tot 21.00 uur
 
Allen2
Woensdag 14 juni
Ochtend
Woensdagmorgen tossen van 9.00 tot 11.00 uur
 
Allen2
Woensdag 14 juni
Middag
Promotie TC De Schaeck tijdens NK Knikkeren 13.00 tot 17.00 uur
 
Allen-
Woensdag 14 juni
Ochtend
Woensdagmorgen tossen van 9.00 tot 11.00 uur
 
Allen2
Vrijdag 16 juni
Avond
Vrijdagavondclinics 19.45 en 20.30 uur
Commissie: DB
Allen4
Zaterdag 17 juni
Avond
Tennisfeest met DJ en BBQ aanvang 18.00 uur
 
Allen-
Zondag 18 juni
Ochtend
World Tour rood en oranje (hosten rood)
Commissie: Jeugd
Junioren6
Maandag 19 juni
Avond
Maandagavond tossen van 19.00 tot 21.00 uur
 
Allen2
Maandag 19 juni
Ochtend
Maandagmorgen tossen van 9.00 tot 11.00 uur
 
Allen2
Woensdag 21 juni
Ochtend
Woensdagmorgen tossen van 9.00 tot 11.00 uur
 
Allen2
Vrijdag 23 juni
Avond
Vrijdagavondclinics 19.45 en 20.30 uur
Commissie: DB
Allen4
Zondag 25 juni
Ochtend
World Tour rood en oranje (hosten oranje)
Commissie: Jeugd
Junioren6
Maandag 26 juni
Ochtend
Maandagmorgen tossen van 9.00 tot 11.00 uur
 
Allen2
Maandag 26 juni
Avond
Maandagavond tossen van 19.00 tot 21.00 uur
 
Allen2
Woensdag 28 juni
Ochtend
Woensdagmorgen tossen van 9.00 tot 11.00 uur
 
Allen2
Zaterdag 1 juli
Middag
Clubtour jeugd van 13.45- 17.00 uur
 
Junioren4
Zondag 2 juli
Middag
Open ouder-kindtoernooi van 13.30-17.00 uur
 
Allen6
Maandag 3 juli
Ochtend
Maandagmorgen tossen van 9.00 tot 11.00 uur
 
Allen2
Maandag 3 juli
Avond
Maandagavond tossen van 19.00 tot 21.00 uur
 
Allen2
Woensdag 5 juli
Ochtend
Woensdagmorgen tossen van 9.00 tot 11.00 uur
 
Allen2
Maandag 10 juli
Avond
Maandagavond tossen van 19.00 tot 21.00 uur
 
Allen2
Maandag 24 juli
Avond
Maandagavond tossen van 19.00 tot 21.00 uur
 
Allen2
Maandag 24 juli
Avond
Maandagavond tossen van 19.00 tot 21.00 uur
 
Allen2
Maandag 31 juli
Avond
Maandagavond tossen van 19.00 tot 21.00 uur
 
Allen2
Zaterdag 19 augustus
Ochtend - Middag
Parktoernooi (Clubkampioenschappen) 9.30 uur
 
Allen6
Zondag 20 augustus
Ochtend - Middag
Parktoernooi (Clubkampioenschappen) 9.30 uur
 
Allen4
Maandag 21 augustus
Avond
Parktoernooi (Clubkampioenschappen )18.30 uur
 
Senioren6
Dinsdag 22 augustus
Avond
Parktoernooi (Clubkampioenschappen)18.30 uur
Commissie: toernooi
Allen4
Woensdag 23 augustus
Avond
Parktoernooi (Clubkampioenschappen) 18.30 uur
 
Allen4
Donderdag 24 augustus
Avond
Parktoernooi (Clubkampioenschappen) 18.30 uur
 
Allen4
Vrijdag 25 augustus
Avond
Parktoernooi (Clubkampioenschappen) 18.30 uur
 
Allen4
Zaterdag 26 augustus
Ochtend - Middag
Parktoernooi (Clubkampioenschappen) 9.30 uur
 
Allen4
Zaterdag 2 september
Ochtend - Middag
Klompenfeest tennisclinic (P achter Hema)
 
Allen-
Vrijdag 8 september
Avond
Bedrijfsuitje Aan de Stegge
 
Anders4
Maandag 11 september
Avond
Vergadering algemeen bestuur
 
Allen-
Dinsdag 12 september
Ochtend
Najaarscompetitie dinsdagmorgen
 
Senioren3
Donderdag 14 september
Avond
Najaarscompetitie donderdagavond
 
Senioren2
Vrijdag 15 september
Ochtend - Avond
Najaarscompetitie vrijdag 10.00 + 19.00 uur
 
Allen6
Vrijdag 15 september
Middag
SuperKidsDay
 
Junioren3
Zaterdag 16 september
Middag
Najaarscompetitie zaterdag
 
Senioren4
Zondag 17 september
Ochtend
Najaarscompetitie jeugd zondag
 
Allen4
Dinsdag 19 september
Ochtend
Najaarscompetitie dinsdagmorgen
 
Senioren3
Donderdag 21 september
Avond
Najaarscompetitie donderdagavond
 
Senioren2
Vrijdag 22 september
Ochtend - Avond
Najaarscompetitie vrijdag 10.00 + 19.00 uur
 
Allen6
Zaterdag 23 september
Middag
Najaarscompetitie zaterdag
 
Senioren4
Zondag 24 september
Ochtend
Najaarscompetitie jeugd zondag
 
Junioren4
Dinsdag 26 september
Ochtend
Najaarscompetitie dinsdagmorgen
 
Senioren3
Donderdag 28 september
Avond
Najaarscompetitie donderdagavond
 
Senioren2
Vrijdag 29 september
Ochtend - Avond
Najaarscompetitie vrijdag 10.00 + 19.00 uur
 
Allen6
Zaterdag 30 september
Middag
Najaarscompetitie zaterdag
 
Senioren3
Zondag 1 oktober
Ochtend
Najaarscompetitie jeugd zondag
 
Junioren4
Dinsdag 3 oktober
Ochtend
Najaarscompetitie dinsdagmorgen
 
Senioren3
Donderdag 5 oktober
Avond
Najaarscompetitie donderdagavond
 
Senioren2
Vrijdag 6 oktober
Ochtend - Avond
Najaarscompetitie vrijdag 10.00 + 19.00 uur
 
Allen6
Zaterdag 7 oktober
Middag
Najaarscompetitie zaterdag
 
Senioren4
Zondag 8 oktober
Ochtend
Najaarscompetitie jeugd zondag
 
Junioren4
Maandag 9 oktober
Ochtend - Middag
Senioren Toernooi
 
Senioren6
Dinsdag 10 oktober
Najaarscompetitie dinsdagmorgen
 
Senioren4
Donderdag 12 oktober
Avond
Najaarscompetitie donderdagavond
 
Senioren2
Vrijdag 13 oktober
Ochtend - Avond
Najaarscompetitie vrijdag 10.00 + 19.00 uur
 
Senioren6
Zaterdag 14 oktober
Middag
Najaarscompetitie zaterdag
 
Senioren4
Zondag 15 oktober
Ochtend
Najaarscompetitie jeugd zondag
 
Junioren4
Dinsdag 17 oktober
Ochtend
Najaarscompetitie dinsdagmorgen
 
Senioren3
Donderdag 19 oktober
Avond
Najaarscompetitie donderdagavond
 
Senioren2
Vrijdag 20 oktober
Ochtend - Avond
Najaarscompetitie vrijdag 10.00 + 19.00 uur
 
Senioren6
Zaterdag 21 oktober
Middag
Najaarscompetitie zaterdag
 
Senioren3
Zondag 22 oktober
Ochtend
Najaarscompetitie jeugd zondag
 
Junioren4
Dinsdag 24 oktober
Ochtend
Najaarscompetitie dinsdagmorgen
 
Senioren3
Donderdag 26 oktober
Avond
Najaarscompetitie donderdagavond
 
Senioren2
Vrijdag 27 oktober
Ochtend - Avond
Najaarscompetitie vrijdag 10.00 + 19.00 uur
 
Senioren6
Zaterdag 28 oktober
Middag
Najaarscompetitie zaterdag
 
Senioren4
Zondag 29 oktober
Ochtend
Najaarscompetitie jeugd zondag
 
Junioren4
Maandag 20 november
Avond
Algemene Leden Vergadering
 
Allen-
Vrijdag 24 november
Avond
Snerttoernooi 18.30 tot 23.00 uur
Commissie: toernooi
Allen6
 

 Activiteiten 
26 September
 Najaarscompetitie dinsdagmorgen

28 September
 Najaarscompetitie donderdagavond

29 September
 Najaarscompetitie vrijdag 10.00 + 19.00 uur

30 September
 Najaarscompetitie zaterdag

1 Oktober
 Najaarscompetitie jeugd zondag

3 Oktober
 Najaarscompetitie dinsdagmorgen

5 Oktober
 Najaarscompetitie donderdagavond

6 Oktober
 Najaarscompetitie vrijdag 10.00 + 19.00 uur

7 Oktober
 Najaarscompetitie zaterdag

8 Oktober
 Najaarscompetitie jeugd zondag

9 Oktober - 9 Oktober
 Senioren Toernooi

10 Oktober
 Najaarscompetitie dinsdagmorgen

12 Oktober
 Najaarscompetitie donderdagavond

13 Oktober
 Najaarscompetitie vrijdag 10.00 + 19.00 uur

14 Oktober
 Najaarscompetitie zaterdag

15 Oktober
 Najaarscompetitie jeugd zondag

17 Oktober
 Najaarscompetitie dinsdagmorgen

19 Oktober
 Najaarscompetitie donderdagavond

20 Oktober
 Najaarscompetitie vrijdag 10.00 + 19.00 uur

21 Oktober
 Najaarscompetitie zaterdag

22 Oktober
 Najaarscompetitie jeugd zondag

24 Oktober
 Najaarscompetitie dinsdagmorgen



 Nieuws 
Alle berichten

Nieuws per onderwerp:
 Algemene ledeninfo
 Bestuursmededelingen
 Competitie
 Jeugd
 Lid worden?
 Statuten en Beleid
 Toernooien
 Vacatures
 Wedstrijdverslagen
 KNLTB

Nieuws op datum:
Nieuws via RSS:
xml Nieuws
xml Reacties
Meer over RSS...
 Competitie teams 
Senioren
 Dinsdag Dames
 Woensdag Dames
 Woensdag Gemengd
 Vrijdag Dames
 Vrijdag Heren
 Zaterdag Dames
 Zaterdag Gemengd
 Zaterdag Heren

Junioren
 Zondag Gemengd